Σάββατο 2 Νοεμβρίου 2013

ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ 1991 ΜΕΡΟΣ 1

1η φωτογραφία : φάση από το 0-0 κόντρα στο Αιγάλεω, σουτ του Σωτηρόπουλου βρίσκει το δοκάρι

2η φωτογραφία : οι Τελλίδης, Τράπαλης, Λιθοξόπουλος και Λυρής διαμαρτύρονται για κάποια φάση στον ίδιο αγώνα στον επόπτη γραμμών

3η φωτογραφία : φάση από το 0-0 κόντρα στον Πανελευσινιακό

4η φωτογραφία : φάση από το 3-1 κόντρα στην ομάδα του Α.Ο Χαϊδαρίου

5η φωτογραφία : φάση από το 2-1 κόντρα στον Αρη Νίκαιας

6η φωτογραφία : φάση από τον ίδιο αγώνα

7η φωτογραφία : ο Ανδρέας Ζήκος με την μπάλα στο 3-0 επί του Παναρκαδικού

8η φωτογραφία : ο Γιώργος Λιόνδας με την μπάλα σκόρερ του πρώτου τέρματος στον αγώνα με τον Παναρκαδικό στο 32΄ λεπτό

9η φωτογραφία : σε πρώτο πλάνο ο Νίκος Γεωργόπουλος από το 3-0 κόντρα στον Αχαρναϊκό, επίσης διακρίνεται και ο Νίκος Λιθοξόπουλος

10η φωτογραφία : ο Δημήτρης Τσιαούσης και ο Γιάννης Μιλόπουλος αποκτήματα του Πανηλειακού για την περίοδο 1991-92 στην πρώτη προπόνηση της ομάδας

11η φωτογραφία : απόκομμα από το πρώτο φιλικό του Πανηλειακού για την περίοδο 1991-92 κόντρα στην Βουλγαρική Μπάγκια(ο Πανηλειακός είχε πραγματοποιήσει το βασικό στάδιο προετοιμασίας του στην Βουλγαρία)